niin tekopyhiä ja kaks naamasia ihmisiä huomas eilenki et heti ollaan miraa pyytämässä joukkoon ku tuli uusia et ei vaan menis niitten uusien puolelle ja äänestäis niitä ja sit kolmestaa puhutaan paskaa seläntakana ja sit näytellään niille joukossa toista!!!
JENNI;KAARLO JA HANNE
ONN
91179
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Toivottavasti Mira voittaa. On ollut sellaisen kiusaamisen kohteena, että ihmettelen.
Hanne, Jenni ja Kaarlo ulos. Aloittakaamme Kaarlosta.
ra voittaisi sillä on noussut pohjalta ylös. Miettikää nyt miten kaikki dissas sitä alussa ja se oli kaikkien inhon kohteena mut silti on jaksanut nousta jaloilleen-vaikeasta alusta huolimatta.
veit sanat suustani. Mira voittakoon. Kaarlo, Jenni ja Hanne ulos.
kyl kolmikolla pieni panic päällä hehhehh
ja kaarlolla aika suppea sanavarasto v....
Hyvä aloitus. Muistetaan toki miten yrittivät miraakin yksinkertaisten kerhoon, ja tämä ei unohdu keltään ainakaan kolmeen viikkoon ja siihen mennessä käkätys on jo vaiennut. Sis vielä kaarlo jenni ja hanne ulos, tässä järjestyksessä.
just samaa mieltä teikäläisen kanssa! kaarlo on kaikkein kaksnaamasin henkilö talossa! on haukkunu miraa ties kuinka kaua ja eile yritti sopua tai jotn tehä! alho hemmetti eiline jakso ottaa päähän! kale ulos mahd nopeesti! nii talossa ois muillakin helpompi olla ku tollasta molopäätä ei oo talossa! seuraavaks vois häippästä hanne tai jenni.
molemmat yhtä rasittavia!!!
ja hei! sari ja kaki nukku vaan,ei kaki tekis kännipäissään samaa mokaa kui mika.
Teki oikeen pahaa kattoo kun jenni ja kale itketti miraa maanantai-iltana. voi h**vetti. en ole mirafani, mutta tollanen kiusaaminen saa loppua. miraparka. kale ulos.
just saman. Kyllä nyt kelpaa Miran seura. Mira suhtautui uusiin tulijoihin asianmukaisesti, ei ainakaan ole sanonut, että tuntee ne uhaksi vaan toivoo ystävää uudesta porukasta. Muut tuntevat uuden porukan uhaksi...Kale, Jenni, Hannekin, vaikka sanoi yhdelle uudelle, että on kiva kun tuli uusia ja kuitenkin puhuu muuta vanhoille asukkaille. Tosi kaksinaamaista.
Toivottavasti Mira näkee kolmen koplan läpi ja tajuaa niiden motiivit tälle yhtäkkiä syntyneelle kiinnostukselle olla väleissä eikä lähde kaverin toivossa mukaan niiden typeryyksiin.