Matti ja Mervi hakevat taas eroa. Mitenhän kauan nyt kestää, ennen kuin hakemus perutaan?
Kauankohan?
6
1186
Vastaukset
- greyeyes
Heidän pelleilynsä ei pääty ennenkuin toinen ottaa ja heittää henkensä.
- ja se päättyy niin
kuin vanha sanonta sanoo: toinen rautoihin, toinen lautoihin.
- antifani
on saanut tarpeeksi rellestää ja rahat loppuu, niin tulee sampo mieleen.
Täytyy myöntää, ettei Nykänen VOI OLLA yksinkertainen, koska on niin monta kertaa puhunut Mervin ympäri.
Jätkä tekee niinkuin haluaa ja aina löytyy massia, viinaa ja naisseuraa jostain.- tulee makkara-merviltä
ja naiset tulevat sitten jostain muualta.
- rahaa
tulee makkara-merviltä kirjoitti:
ja naiset tulevat sitten jostain muualta.
ei tuu Merviltä, sen viikkorahoja vahtii ihan muut...
- ehkäsittenkin
Mervi on vähintään yhtä yksinkertainen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1207051Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1164821L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa634076TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a143404Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6932143Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2471545- 671395
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581378Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j531326Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä201007