Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naiset,mitä mieltä?

Mitä mieltä olette, jos mies panemisen päätteeksi noisee ylös ja tulee suuhunne? Oisko muka aivan kamalaa?
3615
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kysyä mutsiltasi. Mitä sä tänne tuut tällaisia perverssejä kysymyksiä esittämään.
Kysy mutsiltas tykkääks se ett faijas ruiskii sen suuhun, eiks je?

Äänestä
  • no eiks tää just oo foorumi pervoillekkin kysymyksille?? Ja aiheeseen. Kyl se mulle ainaki passais.

    Äänestä

Miksi yleensäkään otan suihin? Koska on ihanaa tuntea, miten kalu kovettuu suussani ja huomata miten mies nauttii. Pelkkien spermojen suuhun "saaminen" ei kiihota millään tavalla.. Suuseksin tarkoitus on tehdä toiselle hyvää, yhdynnässä molemmat kokevat yhdessä nautintoa. Mitäs sanoisit jos nainen käskisi sinun kesken yhdynnän aiheuttaa hänelle huippu vaikkapa dildolla? Siinähän on kyse samanlaisesti vain toisen huomioimisesta..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


panopoika. kirjoitti:

Mitä mieltä olette, jos mies panemisen päätteeksi noisee ylös ja tulee suuhunne? Oisko muka aivan kamalaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu