Onko meitä oikeasti joille ei voi (?) ennustaa, vai mistä johtuu että ei kukaan koskaan vastaa. Eräälle lähetin sähköpostia, mitään ei kuulunut (pieni merenneito). Siis olen alkanut ajatteleen että olenko jotenkin erikoisen sulkeutunut tms. ihminen, kuitenkin ns. aaveita/haamuja tms. henkiolentoja olen pari kertaa nähnyt, sukuvika, että ainakin luulisin että mieleni on ns. "avoin". Lapseni on myös kokenut näitä "kohtaamisia" näitten edesmenneitten kanssa, vai johtuuko se sitten näistä "vioista", ainakin itse koen sen viaksi, koska nuo pari kertaa on aiheuttanut enemmän pelkoa kuin mitään muuta.
ennustajille
yleensä
3256
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Haluaisit tietää tai olet kysynnyt?
Näitä työasioita, olen nyt viikon aikana käynyt kolmessa haastattelussa, yksi paikka olisi ylitse muiden, kuukausi menee päätöstä tehdessä. Muutenkin on vähän asiat niin ja näin, lähinnä lapsien asiat eli miten tässä nyt käy ?
En saa työstä mitään tetoa.Mutta tuo tunne puoli on niin vahvasti esillä.Myös epäselvyys niissä joka valitsee koko ympyrää.Pyörit ihan kuin kehää.