Aurinko verho

Kun se ei toiminut napista painamalla, niin tutkin mikä mahtaisi olla vika. Ainakin 126:ssa oli hammastettu nailon vaijeri, mikä oli poikki. Veholta hain uuden 17€, oli tosin liian pitkä, mutta parempi niin kuin lyhyt. Se on täysin saman näköinen kuin sähköantennin nailon naru.
2239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Näkyy olevan hajalla tuo kyseinen verho,mitä minä olen nähnyt.Ts.motti pyörii,mutta verho ei.Onkohan vika koneiston vaiko käyttäjän´?.

Äänestä
  • Saattaa kyllä aiheuttaa harmia kyseiselle osalle. Täytyy toivoa että itsellä kestäisi muutamia vuosia. Ainakin sähköantenni on toiminut jo 5v.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


timppa kirjoitti:

Kun se ei toiminut napista painamalla, niin tutkin mikä mahtaisi olla vika. Ainakin 126:ssa oli hammastettu nailon vaijeri, mikä oli poikki. Veholta hain uuden 17€, oli tosin liian pitkä, mutta parempi niin kuin lyhyt. Se on täysin saman näköinen kuin sähköantennin nailon naru.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu