kk..

Jos multa jäis nyt kuukautiset pois laihduttamisen seurauksena, mutta sitten alkaisin taas syömään ns.normaalisti, niin kuinka kauan kestäis, että ne alkais uudestaan?
Tulisko jo ens kuussa?
4425
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

en usko, että ne niin pian alkaisi. kai se riippuu ihan ihmisestä, mutta uskoisin että ne alkaisi taas, kun olet paria kiloa painavampi kuin laihduttamisesi alkaessa. :)

Äänestä
  • Menkkojen häviäminen on paha juttu. Siitä voi jäädä äkkiä merkittäviä jälkiä. :(

    Äänestä

  • Jaa niin pian.. Hitto.

    Äänestä

  • älämölööö kirjoitti:

    Jaa niin pian.. Hitto.

    ettei aiheuta lapsettomuutta, vaikka olivat poissa jonkin aikaa.
    En tosin ollut ihan anarektikko, mutta laihdutin ilman aihetta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


älämölööö kirjoitti:

Jos multa jäis nyt kuukautiset pois laihduttamisen seurauksena, mutta sitten alkaisin taas syömään ns.normaalisti, niin kuinka kauan kestäis, että ne alkais uudestaan?
Tulisko jo ens kuussa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu