Kaarlo jatkoon!

Kaarlo jatkakoon sunnuntaina. Ainut tyyppi joka ei esitä, muut nössöjä
7387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jos ei tipu minä syön hatullisen p*skaa!

Äänestä
  • ja jos kale on jatkossa niin tulen videoimaan kun syöt paskaa. tietenkin laitan koko kansan katseltavaksi sitten..

    Äänestä

  • posse56 kirjoitti:

    ja jos kale on jatkossa niin tulen videoimaan kun syöt paskaa. tietenkin laitan koko kansan katseltavaksi sitten..

    Näin tehdään tai jos pistät tänne sähköpostiosoitteen niin pistän videon hetimmiten tulemaan sunnuntaina...epäilen et jää osoitteet tulematta tänne häh...provo.
    Ja Kaarlo tippuu eli ei hätää. (o;

    Äänestä

Ei tuota selän takana puhujaa viitsi katsoa!

Äänestä

Kaarlo jatkoon, olis edes jotain väriä siellä, tosi on, nössö porukka siellä, aivan kuusta kaikki paitsi Kaarlo.

Äänestä
  • elämää ja vauhtia peliin,eli kale jatkoon!!!!Ei mitään barbie-kuminukkeja, joista ei mitään hyötyä jatkossa!!!!

    Äänestä

Näin on päätetty ja näin myös tehdään.
Muista taputtaa kovasti, ku Kaarlo astelee sunnuntaina studioon fanfaarien kera.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maukkap kirjoitti:

Kaarlo jatkakoon sunnuntaina. Ainut tyyppi joka ei esitä, muut nössöjä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu