Tontti

halukkaita ostajia rantatontille rak.oik.on 200 talo 50 talousrak.rantasauna 30m2
4815
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vois ollakkin kiinostusta

Äänestä
  • 8000m2

    Äänestä

  • voki kirjoitti:

    8000m2

    mulan rannalla

    Äänestä

  • voki kirjoitti:

    mulan rannalla

    vanha kotipaikkasi? Ei liene hinnan kiroissa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voki kirjoitti:

halukkaita ostajia rantatontille rak.oik.on 200 talo 50 talousrak.rantasauna 30m2

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu