Kolari

Tosi on ,jos ei osaa ajaa, sattuu ja tapahtuu.!!!!!!!!Tyhjäpää ja kaveriporukassa HOH HOIJAA,,,,,,,,,,
21421
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ettekö te ihmiset vois lopettaa ton paskanjauhamisen!!?? ystäväni olivat kyydissä, eikä sitä asiaa saa muuttumaan enään, se on mennyttä..
ja vielä että se poika on kunnossa kysissä :) voimia kaikille!! :D

Äänestä
  • Jaa ei tämä kyllä ollut Kuvanssista vaan yleensä.Toiset ei osaa vaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sattuu.. kirjoitti:

Tosi on ,jos ei osaa ajaa, sattuu ja tapahtuu.!!!!!!!!Tyhjäpää ja kaveriporukassa HOH HOIJAA,,,,,,,,,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu