Aika huvittavaa keskustelua käydään tuolla naapurissa ja haukutaan paikallista poliisia ja huoria.
Mutta eikö se ole niin että sitä saa mitä tilaa. Itsehän nämä peräkammaripojat ovat sen paikan pilanneet, ei vika ole paikallisissa vaan huoraturistissa.
http://www.thaiklupi.fi/foorumi/viewtopic.php?t=16335&highlight=
Mutta eikö se ole niin että sitä saa mitä tilaa. Itsehän nämä peräkammaripojat ovat sen paikan pilanneet, ei vika ole paikallisissa vaan huoraturistissa.
http://www.thaiklupi.fi/foorumi/viewtopic.php?t=16335&highlight=
Vastaukset 5
Vanhimmat
joo joo. ja nää huoraturistit on niinkun asuneet tuolla ennen paikallisia. onhan se kyllä niinkin että jos mulla on tarvis saada kengät niin en voi niitä sellaisesta paikasta ostaa missä niitä ei myydä. mun pitää mennä semmoseen paikkaan missä niitä myydään. niin, aikas helppoa eikö olekkin.mutta onhan se niinkin, että jos 30000 ihmistä kuukaudessa käy mun vihannesliikkeessä kyselemässä, että onko kenkiä ja mulla niitä hallussani on, niin alanhan minäkin niitä kenkiä myymään onhan se selvä. eikö niin, myyjät siellä on aikaisemmin ollut kun ostajat se on varma. eikä ne asiakkaat montaa kertaa sinne reissaa jos parilla reissulla myytäisiin, ei oota, ja paari tyttö on thaimaassa ammatti . mikä sinä olet toisten töitä arvostelemaan? thaimaassa ja varsinkaan pattayalla ei esiinny prostituutioo. viranomaisten tekemän tutkimuksen mukaan luin itse tuon tutkimus tuloksen joltain linkiltä mitä en enää muista
Taidat olla hiukan yksinkertainen heppu!
joo
juttua kopeloinnista ja 200 000 thb korvauksista?
Juu ei saa arvostella korruptoituneita poliiseja, eihän?
"Tuolla naapurissa"....
En ihan heti lähtisi vertaamaan tätä palstaa kyseiseen, enkä varsinkaan kutsuisi naapuriksi.
On sen verran eroa, eikä varmaan tarvitse sanoa kumman eduksi.