poliisit ja huorat

Aika huvittavaa keskustelua käydään tuolla naapurissa ja haukutaan paikallista poliisia ja huoria.
Mutta eikö se ole niin että sitä saa mitä tilaa. Itsehän nämä peräkammaripojat ovat sen paikan pilanneet, ei vika ole paikallisissa vaan huoraturistissa.

http://www.thaiklupi.fi/foorumi/viewtopic.php?t=16335&highlight=
51440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

joo joo. ja nää huoraturistit on niinkun asuneet tuolla ennen paikallisia. onhan se kyllä niinkin että jos mulla on tarvis saada kengät niin en voi niitä sellaisesta paikasta ostaa missä niitä ei myydä. mun pitää mennä semmoseen paikkaan missä niitä myydään. niin, aikas helppoa eikö olekkin.mutta onhan se niinkin, että jos 30000 ihmistä kuukaudessa käy mun vihannesliikkeessä kyselemässä, että onko kenkiä ja mulla niitä hallussani on, niin alanhan minäkin niitä kenkiä myymään onhan se selvä. eikö niin, myyjät siellä on aikaisemmin ollut kun ostajat se on varma. eikä ne asiakkaat montaa kertaa sinne reissaa jos parilla reissulla myytäisiin, ei oota, ja paari tyttö on thaimaassa ammatti . mikä sinä olet toisten töitä arvostelemaan? thaimaassa ja varsinkaan pattayalla ei esiinny prostituutioo. viranomaisten tekemän tutkimuksen mukaan luin itse tuon tutkimus tuloksen joltain linkiltä mitä en enää muista

Äänestä
  • Taidat olla hiukan yksinkertainen heppu!

    Äänestä

  • (_*_) imuttaja kirjoitti:

    Taidat olla hiukan yksinkertainen heppu!

    joo

    Äänestä

juttua kopeloinnista ja 200 000 thb korvauksista?

Juu ei saa arvostella korruptoituneita poliiseja, eihän?

Äänestä

"Tuolla naapurissa"....
En ihan heti lähtisi vertaamaan tätä palstaa kyseiseen, enkä varsinkaan kutsuisi naapuriksi.
On sen verran eroa, eikä varmaan tarvitse sanoa kumman eduksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sdfghjklö kirjoitti:

Aika huvittavaa keskustelua käydään tuolla naapurissa ja haukutaan paikallista poliisia ja huoria.
Mutta eikö se ole niin että sitä saa mitä tilaa. Itsehän nämä peräkammaripojat ovat sen paikan pilanneet, ei vika ole paikallisissa vaan huoraturistissa.

http://www.thaiklupi.fi/foorumi/viewtopic.php?t=16335&highlight=

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu