Onko ihmisiä jotka ovat käyneet Kanarian saarilla sijaitsevassa Puerto Ricon kaupungissa? Jos, niin millainen paikka oli, mikä hintataso, onko turvallinen jne?
Olemme ensi viikolla lähdössä, jännittää :)
Kanarian Puerto Rico
2
660
Vastaukset
- Rico
kaupunki? Luulin sitä vain rantapoukamaksi. Turvallisuus lienee Helsingin tasoa tai on parempi.
- hätää!
Turisteille rakennettu, kaunis rantapoukama turistirihkamaa kovalla hinnalla myyvine liikkeineen. Baareja ja ravintoloita on niin paljon, että hintataso on kohtuullinen.
Liikkua voi turvallisin mielin pelkäämättä kolkatuksi tulemista, joskin hotellihuoneen ovet ja ikkunat kannattaa pitää lukossa, jos ne ovat katutasossa. Muualta tulevat vohkijat vievät tilaisuuden tullen vaikka matkalaukun kadulta.
Koska paikka on niin pieni, varkailla ei oikein ole pakoreittejä, niinpä ne keskittyvät toimimaan isommissa paikoissa, esim. Playa del Inglesissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532434Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖291887Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt751579Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me2871484- 1381240
- 671005
Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.131000vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos23988Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu11983- 68963