ketä ajaa??

ketä ajelaa raumalla mustalla 500 bemarilla, nainen?..tietoa..pitäis saada yhteyttä!?!
92396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kun näet sen bemarin, hyppää sen eteen! Jos se pysähtyy niin kysy kuskilta KUKA sinä olet ja missä täällä järjästetään ÄIDINKIELENKURSSEJA, perkele?

Äänestä
  • Mikä sun ongelmas on?

    Äänestä

  • KANNATETAAN!

    Äänestä

Ihastunutko olet vai mistä kyse??

Äänestä
  • katellut sillä silmällä;D

    Äänestä

noin 100-200 naista Raumalla noita kuskaa.

Äänestä

hyssykät.

Äänestä

nokee mulkkus.

Äänestä

ketään ei kiinnosta...KUKA hän on!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eräsjokunen vaa kirjoitti:

ketä ajelaa raumalla mustalla 500 bemarilla, nainen?..tietoa..pitäis saada yhteyttä!?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu