Eikö rangaistus kuuluisi

Eli Kaarlo kun laittaa ruokaa ja välillä raapii muniaan. Eikö isoveli ajattele hygieniaa ja muita ollenkaan? Eli pitäisi poistaa tuo Kaarlo tekemästä ruokaa ja kertoa siitä muillekkin minkä takia! Uskotteko että porukka söisi jos saisi tietää että Kaarlon kädet käyvät välillä housuissa raapimassa muniaan ja sitten työntää ne kastikkeeseen ja maistelee sitä? Hyi helvetti
11846
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

tavat kaarlolla.toivottavasti se viel kusee sinne kattilaa ihan vaa sun mieliks.lopeta se ruikuttaminen

Äänestä

Taitaa juustot olla loppu, joten viisaana miehenä käyttää "home made" tankojuustoa lisukkeena..=)

Äänestä
  • Lähtipäs leivän välistä juusto siivut välittömästi pois. alko niin kuvottaan. Hyi hemmetti..X)

    Äänestä

olisivat varmaan kauhuissaan, yök

Äänestä

äkkiä toisten tietoon tuollainne asia! Isoveli etkö seuraa yhtään talon tapahtumia? Tuo on jo terveysriski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

mahtaa olla tuoksut ja mehut sisällä. Kertoi vielä virponeensa tyttöjen huoneessa yksi yö kalsareihinsa.. Kiva syödä toisen sperman kokkareita.

Äänestä

tapahtumaan? onko tosiaan näin että saat vaikka kusta ruokaan niin mitään ei tapahdu, kunhan et puhu muista pahaa?

Äänestä

ja äkkiä

Äänestä

tälläinen? jeesus sentään, itse jos näkisin jälkikäteen tulis Kaarlolle aika kova sakinhivutus

Äänestä
  • Ihmettelin kun porukkaa pyöri siinä Kalen ympärillä hellan luona, kokki kaivelee housun sisältä välillä muniaan, jatkaa hämmentämistä ja maistaa saman käden sormella soosiaan, eikä kukaan tuolla huomaa edes??? Kamerahan oikein viipyili tossa tapahtumassa. Yöks :(

    Äänestä

Kalella on salaista maustetta, jolla ruuasta tulee taivaallisen hyvää. Ei se mitään munia kaivele vaan ottaa salaa hyppysellisen maustetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jo asiaan kirjoitti:

Eli Kaarlo kun laittaa ruokaa ja välillä raapii muniaan. Eikö isoveli ajattele hygieniaa ja muita ollenkaan? Eli pitäisi poistaa tuo Kaarlo tekemästä ruokaa ja kertoa siitä muillekkin minkä takia! Uskotteko että porukka söisi jos saisi tietää että Kaarlon kädet käyvät välillä housuissa raapimassa muniaan ja sitten työntää ne kastikkeeseen ja maistelee sitä? Hyi helvetti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu