tai parempaa laastaria suun eteen yöksi. Tuskin hän tukehtuu kun voi hengittää nenän kautta.Onkohan kukaan kokeillut ?
Itse taidan kokeilla miesystävälleni, mutta vain sillä ehdolla, että valvon hänen vieressään ja seuraan ettei tukehdu. Jos jotain ongelmia näkyisi, vetäisin teipin tai laastarin pois hänen suusta. Viiksikarvat voi kyllä aiheuttaa kipureaktion.
Kuorsaukseen
putkiteippiä
1
526
Vastaukset
- putkiteippiä
nyt en muista, kun en ole nukkunut kuorsaavan miesystäväni kanssa kolmeen viikkoon, että tuleeko se kuorsaus nenän vai suun kautta. En muuten tiedä kummin se menee ja enhän voi laastari/teippi keinoa kokeilla jos se kuorsaus tulee molemmista aukoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1021715
Ei on ei!
Jos olet päätynyt estoon, se ei ole sinulle vinkki yrittää kovemmin. Hän ei tahdo sinusta kuulla, ja on jo laittanut äär66999Kaikki oli hetken aikaa
niin intensiivistä ja upeaa. Oltiin vain me. Sähköä oli ilmassa joka puolella. On vaikea hyväksyä, että se on nyt taka53799Eikö me voitaisi jutella joskus ihan rehellisesti?
Ihan vain jutella. Kasvotusten siis. Eikai siinä olisi mitään pahaa? Miehelle, työpaikallasi.50693- 39687
EU aikoo kieltää puun polton Suomessa vuoteen 2027 mennessä.
https://www.suomenuutiset.fi/eu-haluaa-terveydelle-haitallisen-puunpolton-aisoihin-saunojen-ja-takkojen-piippuihin-sahko148680Trumpin parjaamisen on loputtava
Suomalaiset ovat tavallista alttiimpia median propagandalle. Vuosikausia jatkunut demokraattisen USA:n vapailla vaaleill205619Jäikö sinua
Yhtään vaivaamaan se, miksi tunnen meidän välisen yhteyden niin voimakkaana? En tiedä onko tämä siunaus vai kirous, kun40612Muistan sun kädet kauniit
Sain niitä kerran kosketella. Olen kiitollinen siitä, että tein niin joskus. Pitkät sormet, herkät mutta vahvat, naisell48609Mitä mieltä?
Mitä mieltä oot kaivattusi ammatista? Onks se seksikästä vai onks sillä ees väliä, mitä tekee?34607