normaalia

Tässä olis kysymys äideille ja saa isätkin vastailla tuli vain mieleeni kun käyn 3 vuotiaan
tyttöni kanssa satujumpassa kerran viikossa. ja siellä on vain pelkkiä äitejä lapsiensa kanssa.
Onko jotenki noloa viedä oma lapsi isänä
esim. satujumppaan.
1120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei suinkaan... mene rohkeasti lapsen kanssa jumppaan ja röyhistä vähän rintaasi.
Ainoa mitä äidit siellä sinusta ajattelee on se "että kävispä munkin lapsen isä lapsen kaa tälleen"

Noloa siitä ei saa tekemälläkään ja uskon että tätä mieltä on kaikki äidit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kime kirjoitti:

Tässä olis kysymys äideille ja saa isätkin vastailla tuli vain mieleeni kun käyn 3 vuotiaan
tyttöni kanssa satujumpassa kerran viikossa. ja siellä on vain pelkkiä äitejä lapsiensa kanssa.
Onko jotenki noloa viedä oma lapsi isänä
esim. satujumppaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu