Ideoita!

Olen yrittänyt jo kauan aikaa etsiä hyviä nettipelejä. Olen testannut mm, runescape,habbo,maple story,battleon,gunz,diablo,halo ja counter strike! Pyydän ehdottakaa jotain hyvää peliä pelattavaksi missä voi nähdä ja tavata kaverin.
4372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mäki etsin jotain kivaa peliä jotain roolipelä tai jotain sellaisia

Äänestä
  • Jep, samat sanat. Vai enttä Jim.Finaly etsii multiplayer peliä.... samat sanat.

    Äänestä

  • JinTtUx=0 kirjoitti:

    Jep, samat sanat. Vai enttä Jim.Finaly etsii multiplayer peliä.... samat sanat.

    Käviskö WoW? (World of warcraft)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_21710 kirjoitti:

Olen yrittänyt jo kauan aikaa etsiä hyviä nettipelejä. Olen testannut mm, runescape,habbo,maple story,battleon,gunz,diablo,halo ja counter strike! Pyydän ehdottakaa jotain hyvää peliä pelattavaksi missä voi nähdä ja tavata kaverin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu