Onneks kaarlo lähti!!

Onneksi se saatanan mulkku lähti pois tosta, niin vitun tyhmä äijä että ei mitään järkee... se joka on eri mieltä nii saa tulla sanoo
3267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tulin teinipellelle sitten sanoo...meneppäs lapsi nyt takaisin leikkimästä sllä isin tietokoneella.

Äänestä
  • Että sellasii terveisii sulle toivoo lukija, joka on samaa mieltä, että Kalen lähtö oli ansaittu ja parasta mitä Subtv:llä on tarjota tuon ohjelman tiimoilta.

    Lapsikin sen tajuaa, että Kale ei ollut hyvää seuraa!

    Äänestä

Hyvä juttu, kun saatiin se sekopoltsi pois ruudusta tärvelemästä ohjelmaa.
Ihan kauheeta katteltavaa ja varsinkin kuunneltavaa ne Kalen touhut.
Kakara, jolla ego pullisteli yli äyräiden.
Aitoa brutaalia eläimellisyyttä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asd. kirjoitti:

Onneksi se saatanan mulkku lähti pois tosta, niin vitun tyhmä äijä että ei mitään järkee... se joka on eri mieltä nii saa tulla sanoo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu