SARI ON TOSI

Ja sit se on viel nii hyvä ja älykäs et se voitti sillo heti alus ne kaks heittopussia joist se toine loser sai vaa 20,3 prossaa, siis voitex te tajuu et vaa 20 pinnaa? Miten bimbo täytyy olla ettei saa ees 21?

Sari voittaa tän ja kaikki rumat haahkat jää itkeen kurjuuttaan!
4593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joo joo oot sää Jenni-fani, älä yritä mustamaalata meiä Sarin kannattajia...

Äänestä
  • Käynti optikolla kannattaa, jos Sarin kauniina näkee...

    Äänestä

Jos hän on kaunis, suurin osa naisista sitten lähes Miss Universumeita...
Ei uskalla tulla "esille" ilman, että on meikannut vähintään tunnin ja sittenkin, pieleen menee, voisi pyytää jotakin esim personal trainerin, joka neuvoisi hiukan, mutta, kun typy tuolta, middle of the nowhere, jossa vain ko hurahuhhahhei 'tä...

Äänestä
  • Ai personal trainerko auttaa meikkaamisessa? Heh, heh..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KAUNIS! kirjoitti:

Ja sit se on viel nii hyvä ja älykäs et se voitti sillo heti alus ne kaks heittopussia joist se toine loser sai vaa 20,3 prossaa, siis voitex te tajuu et vaa 20 pinnaa? Miten bimbo täytyy olla ettei saa ees 21?

Sari voittaa tän ja kaikki rumat haahkat jää itkeen kurjuuttaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu