tuossa ajellessa huomasin että ei puhaltanutkaan enää lämmintä ilmaa vaikka oli täysillä lämpöillä. sitten jonkun ajan päästä lämpömittarin viisari laski melko paljon ja vähän lämmintä alkoi tulla mutta ei kauaan. kun pysähdyin ja katoin pellin alle niin nestettä piti lisätä 3 litraa ja öljyn sekaan ne vedet ei ainakaan ollut menny enkä huomannut että mistään tämän jälkeen olisi vettä vuotanut. missähän vika???
vedet pihalle
ei koskaan enään fordia
4
640
Vastaukset
- penissimo
Täytä syylari. Laita kone käyntiin. Kattele mistä vuotaa. Tee tarvittavat johtopäätökset. Korjaa/korjauta. Kiroa hintaa.
- ja koitin
ei löytynyt mitään vuotokohtaa.
- ese00
ja koitin kirjoitti:
ei löytynyt mitään vuotokohtaa.
Oli vastaava vika!
Nesteet meni kannentiivisteen kautta sylinterikammioon. (Ei vuotoa neste vain hukkui jonnekin kunnes selvis).
Molemmissa kulmissa oli tiivistevaurio jäähdytyskanavasta sylinterikammioon.
Koneistamossa 400 eur osineen. Nyt pelittää taas.
Auto siis -00 1.6:n.
- juuri
3-kuukauden painajaisesta.Sain myytyä foortini. Kyllä elämä on nyt ihanaa..............
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ja taas ammuttu kokkolassa
Kokkolaisilta pitäisi kerätä pois kaikki ampumaset, keittiöveitset ja kaikki mikä vähänkään paukku ja on terävä.676113- 1325455
Helena Koivu on äiti
Mitä hyötyä on Mikko Koivulla kohdella LASTENSA äitiä huonosti . Vie lapset tutuista ympyröistä pois . Lasten kodista.4633375Ovatko naiset lopettaneet sen vähäisenkin vaivannäön Tinderissa?
Meinaan vaan profiileja selatessa nykyään valtaosalla ei ole minkäänlaista kirjoitettua tekstiä siellä. Juuri ja juuri s1091747Suomi vietiin Natoon väärin perustein. Viides artikla on hölynpölyä. Yksin jäämme.
Kuka vielä uskoo, että viides artikla takaa Suomelle avun, jos Suomeen hyökätään. Liikuttavasti täällä on uskottu ja ved3761266- 321159
- 671071
Sydämeni on sinun luona
Koko ajan. Oli ympärilläni ketä oli niin sinä olet vain ajatuksissa ja tunteissa. En halua muiden kosketusta kuin sinun46956Trump ja Venäjä
Huomasitteko muuten... Käytännössä ainoat valtiot, joille Trump EI eilen asettanut typeriä tariffejaan, olivat Venäjä ja110922Jatkuva stressitila
On sinun vuoksesi kun en tiedä missä mennään mutta tunteeni tiedän ainoastaan52889