Löytyykö streamia huomisesta pelistä, ettei tarttis olla vaan radio"selostuksen" varassa ? Myp2p:lla ei ollut tarjontaa, entä muualla ?
Kazakhstan-Suomi -stream ?
8
1057
Vastaukset
- kuppitulli
Katso perseeseen, siinäkin on enemmän katsottavaa, kuin tuommoisten potkupellein pelissä.
- Roihod-Son
...enkä löytänyt perseestäni mitään mielenkiintoista.
Kazakhstanin Khabar-yhtiön 3-kanava, El Arna lähettää ottelun suorana. Kyseinen kanava näkyisi Intelsat 904:llä, mutta mites se saataisiin nettiin ?
- canal+
canal
- anal-
Laitoin jo meiliä kulttuuriministerille, että verorahoilla tuetun maajoukkueen pelit pitää saada näkymään telkassa ILMAN ranskalaisten välirahastusta.
- ole hyvä
anal- kirjoitti:
Laitoin jo meiliä kulttuuriministerille, että verorahoilla tuetun maajoukkueen pelit pitää saada näkymään telkassa ILMAN ranskalaisten välirahastusta.
vain, että Suomen Palloliitolla on itselläänkin tuloja, eikä kaikkea tarvitse ottaa verovaroista! Vrt. esim. ooppera.
- teijo--
eipä taida mistää näkyä..ihte kans etsiskelly.. :(
- höhhö
onko kukaan löytänyt???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2699872IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3167057Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?831832Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1061474Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61461- 1091171
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751119Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin47926Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus24780MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312752