TULENKO LÖYTÄÄN SITÄ OIKEAA

TULENKO KOSKAAN LÖYTÄMÄÄN SITÄ OIKEAA..
4289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tuolla asenteella

Äänestä

et tule, jos koko ajan huudat. ja tuot itseäsi esiin noin näkyvästi. toisaalta et ole oma itsesi. olisit aito . löytäisit aidon. nyt saat tyytyä vain feikkeihin ja pinnallisiin.kun et tuo sisintäsi esiin.

Äänestä
  • No luulen itte että tulen

    Äänestä

Mitä jos menisit etsimään. Luuletko että joku täällä tarttuu hihaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


blackmagictiger kirjoitti:

TULENKO KOSKAAN LÖYTÄMÄÄN SITÄ OIKEAA..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu