ogelmana on ainakun harrastan poikaystäväni kanssa seksiä sisälleni menee aina paljon ilmaa joka haitaa seksissä ei tosin pahasti ennen mielestäni ogelma ei ollut niin paha mutta nyt se on melkeen joka kerta ja kun lopetamme kaikki ilma tulee ulos sitä on yleensä paljon ja se kuulostaa todella kamalalta en tiedä mitä pitäisi tehdä
tuskastunut.... jotain neuvoja??
tympääntynyt
2465
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Aivan normaalia. Käsittääkseni kaikilla menee ilmaa jonkin verran sisään seksin aikana. Itelläni menee yleensä tosi paljon ja varsinkin silloin, jos jännitän itseäni (vatsalihaksiani) ja silloin kun asentona on takaapäin.
En tiedä onko siihen mitään konstia, ettei ilmaa menisi niin paljon. Olisin itsekin kiinnostunut tietämään, voiko sille tehdä mitään, sillä varsinkin uuden kumppanin kanssa tilanne on nolo!
totta :D kiitos paljon sulle toi autto mua