jenni pihalle

kyllä jenni sais lentää luudalla pois talosta
3320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

viikon kieroilujen jälkeen! Upeata olisi BBltä oikeutettu rangaistus, vaikkakin hieman myöhässä. Sehän tuntuisi vain mahtavammalta!

Äänestä

tuo jenni on kauhea. ilkeäkin on, itsekeskeinen tyyppi. ei osaa käyttäytyä, loukkaa muita ihmisiä.

Äänestä

turha enää urputtaa sen mannen häätöön oli pariviikkoa sitten saumat mutta porukka ryssi ne ja nyt pahimman painajaisen mukaan se on sielä loppuun asti kun nuo uudetkin on niin tonttuja etteivät nä sen noidan läpi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vesivius kirjoitti:

kyllä jenni sais lentää luudalla pois talosta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu