Martyrin musiikkivideo

Nimetön DM-fani

Tällainen video on koottu kasaan vanhasta materiaalista Martyrille. Ei se vedä mitään vertoja oikeille musiikkivideoille, mutta oikeastaan ihan kivasti toteutettu kun ottaa huomioon, että se on parsittu vanhoista videoista. Mitä te muut olette mieltä? Linkki: http://archives.depechemode.com/video/music_videos/50.html

...Radiosta alkoikin juuri tuo Touring The Angel -juttu.

2

727

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Agent Orange

      Ihan hyvä video, mutta väistämättä pistää silmään, ettei Wilderia ja Clarkea ole otettu mukaan yhteenkään klippiin. Vaikka he eivät enää bändin jäseniä ole, ovat he kuitenkin iso osa bändin menneisyyttä (varsinkin Wilder), jota videossa kerrataan. Jotenkin luonnollisesti odottaisi näkevän heidät videossa mukana, mutta no...kai siihenkin on joku hyvä syy ettei heitä näy. Muuten on mukava nähdä bändiltä tällainen Best of- video.

      • Nimetön DM-fani

        Siitä voi olla montaa mieltä, mutta minusta ainakin olisi ollut kiva jos oltaisiin edes vähän näytetty jossain vaiheessa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      55
      1196
    2. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      90
      1167
    3. Tämän päivän puukotusuutinen

      Epäillyn tuntomerkit? Nisti vai matu? Laittaisin betsit jälkimmäiselle.
      Seinäjoki
      17
      1040
    4. Svty paska työpaikka

      Elekää kukaan hakeku sinne töihin.
      Suomussalmi
      17
      878
    5. Olisin valmis salaisiin tapaamisiin

      Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet
      Intohimo
      45
      793
    6. Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta

      Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne
      Ikävä
      112
      768
    7. Olisit voinut olla...

      ....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n
      Ikävä
      64
      722
    8. Onko viisikko aktivoitunut

      Taas ruumis !! Viisikko ryskää kukaan ei pärjää
      Seinäjoki
      12
      707
    9. Olet ihana mies

      Mun söpöliini 🙊😘
      Ikävä
      38
      609
    10. YT skoda Transtech

      Noin 200 saa potkut. Saksikäsipetturi ajoi suomen konkkaan ja tarkkikselle. Totaalinen Petosjytky..
      Kajaani
      71
      600
    Aihe