Neon

isommalle vaihteelle jossain 70km vauhdissa saa polkea ihan urakalla kaasua ja kierrokset ovat 4500:ssa.On tehnyt aiemminkin ja vika hävisi itsekseen. Pitäisikö vähän heilutella sulakkeita ja releitä vai missä mahtaisi olla vika?
1532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

samaa ja vika oli jossakin pikkuosassa, olikohan joku releen tapainen nippeli muistaakseni. Vika näkyi testerissä ja osan hinta oli luokaa 30 egee ja vaihdettiin odottaessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei vaihda kirjoitti:

isommalle vaihteelle jossain 70km vauhdissa saa polkea ihan urakalla kaasua ja kierrokset ovat 4500:ssa.On tehnyt aiemminkin ja vika hävisi itsekseen. Pitäisikö vähän heilutella sulakkeita ja releitä vai missä mahtaisi olla vika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu