mistä saa the sims 2 pelin ilmaseksi

tarvisin sen mut en löydä auttakaa niin ootte tosi kilttejä.
5379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

uskoisin näin,lataamalla kait mut se aiheuttaa peliin ongelmia joten en suosittele lataamista.

Äänestä
  • Ja mitähän ongelmia se itse peliin aiheuttaa? Minulla on Sims 1 & 2 kaikki lisäosat ladattuina netin kautta ja pelaavat ihan yhtä hyvin, kuin ostetutkin.

    Äänestä

  • _Simoleon_ kirjoitti:

    Ja mitähän ongelmia se itse peliin aiheuttaa? Minulla on Sims 1 & 2 kaikki lisäosat ladattuina netin kautta ja pelaavat ihan yhtä hyvin, kuin ostetutkin.

    mist latasit sen _simoleon_??

    Äänestä

ei sitä löydy kun ei oo vielä ilmestyny.. rauhassa vaan odottelemme nyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jarkkosims kirjoitti:

tarvisin sen mut en löydä auttakaa niin ootte tosi kilttejä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu