Mikä vittu Jaakolle

Kaatu maahan, eikä kukaan tullu kattomaan?
72063
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kyllä pääsi melkosen räkänaurut, kun Jaakko töni jatkuvasti sitä paikallista muualle.

Äänestä
  • Tosikko Jaakolla paloi pinna ja muuttui väkivaltaiseksi kahden siiderin jälkeen. Jaakko lähtee sunnuntaina.

    Äänestä

  • kauhee haloo nousi jo eilen siitä kun porukat katseli 24/7:aa. Ihan selvästi Kaki provosoi ärsyttämällä ja tuomalla sen ihraruhonsa koko ajan Jaakon kylkeen ja tuli siihen häiritsemään Jaakon tanssimista. Sitten muka Jaakon syy pelkästää. Ja kun se sanoi että "rupeen kohta lyömään naamaan" niin se oli ihan selvää herjan heittoa. Kyllä mulla on silmää nähdä millä mielellä joku on.

    Äänestä

  • Haloo!!! kirjoitti:

    kauhee haloo nousi jo eilen siitä kun porukat katseli 24/7:aa. Ihan selvästi Kaki provosoi ärsyttämällä ja tuomalla sen ihraruhonsa koko ajan Jaakon kylkeen ja tuli siihen häiritsemään Jaakon tanssimista. Sitten muka Jaakon syy pelkästää. Ja kun se sanoi että "rupeen kohta lyömään naamaan" niin se oli ihan selvää herjan heittoa. Kyllä mulla on silmää nähdä millä mielellä joku on.

    Todella arvoituksellinen tapaus talossa tällä hetkellä, pidetään se sielä niin nähdään mitä muuta mullistuksia Jaakosta vielä paljastuukaan.

    Äänestä

  • Lewer kirjoitti:

    Todella arvoituksellinen tapaus talossa tällä hetkellä, pidetään se sielä niin nähdään mitä muuta mullistuksia Jaakosta vielä paljastuukaan.

    Jaska yllättää kaikki bbsä jopa itsensä vielä,,ihan loistava heppu se jaska:)

    Äänestä

Kai se koitti just jotain sääliä ja huomiota saada sillä kaatumisellaan, ketään ei vaan kiinnostanu kun se oli jo kännipäissään käyny muille riehumaan ja vittuilemaan. Leso jätkä, ulos tommonen itserakas pahvi!

Äänestä
  • mun nauraa luvattanne, tuollaiselta hoopolta pitäisi puuhelmet kiristää kaulan ympäriltä niin loppuisi ne pakkoliikkeet lopullisesti..=)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuli.... hä kirjoitti:

Kaatu maahan, eikä kukaan tullu kattomaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu