Käykö tämä telkku

http://www.samsung.com/fi/products/tv/lcdtv/le27t51b.asp

Jos haluaa pelata saada kaikki irti Xbox 360
kuvanlaadusta?
7328
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

paras ja itellä just toi ja en pois vaihtas,enkä mihinkään muuhun töllöön. sonyn tv:tä ei kannata harkitakaan huonon ja kelmeän kuvanlaadun vuoksi. tämä on just hyvä töllö.

Äänestä

Jos haluat saada _kaiken_ irti XBOX360:n kuvanlaadusta, on sinun hankittava 1080p TrueHD -televisio. 1080p:n käyttöön ottava päivitys tulee tod. näk. marraskuussa. 1080p ei kuitenkaan ole välttämätön. Tuo Samsung on varmaankin ihan kelvollinen normaalikäyttöön.

Älä vaan erehdy ostamaan Sonyn TV:tä. Vain ääliö haaskaa rahansa Sonyn heikkolaatuisiin ja ylihintaisiin paskatuotteisiin.

Äänestä
  • Sony tekee ihan helvetin laadukkaita töitä. Mulla on
    tuo Sonyn telkkari ollut jo 5 vuotta ja vieläki toimii ku unelma. Olohuoneessa Panasonic 42'' ollut vuoden kohta ja on jo melkein sammumispisteessä. Vittu sun on hyvä tulla tänne puhuun, ku et mistään mitään tiedä

    Äänestä

  • Termospullo kirjoitti:

    Sony tekee ihan helvetin laadukkaita töitä. Mulla on
    tuo Sonyn telkkari ollut jo 5 vuotta ja vieläki toimii ku unelma. Olohuoneessa Panasonic 42'' ollut vuoden kohta ja on jo melkein sammumispisteessä. Vittu sun on hyvä tulla tänne puhuun, ku et mistään mitään tiedä

    "Mulla on tuo Sonyn telkkari"

    Olisin melko varmasti osannut arvata tuon, vaikket olisi sitä kertonutkaan, sillä kuten sanottu, vain totaalinen ääliö haaskaa rahansa Sonyn romuihin.

    Äänestä

ei mitään ongelmia mulla ole ollut ja liitäntä mahdollisuudet ovat täydelliset. kuvan laatu virheetön paras.

Äänestä
  • älähän nyt liioittele. Samsugilla jatkuvaa vikaa telkuissa.

    Äänestä

  • kuoplls kirjoitti:

    älähän nyt liioittele. Samsugilla jatkuvaa vikaa telkuissa.

    ole ilmaantunut minkäänlaista vikaa eikä häiriöitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Derek4 kirjoitti:

http://www.samsung.com/fi/products/tv/lcdtv/le27t51b.asp

Jos haluaa pelata saada kaikki irti Xbox 360
kuvanlaadusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu