annetaan

unohdit siis minut kun olin metrin päässä menossa. Pitkä muisti ja vielä sanoit olevasi rehellinen. pyh....
7887
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

................

Äänestä

tuohon olettamukseen?

Äänestä

ajan pitäisi vaan huomioida. Lapsi!

Äänestä
  • niitä pahimpia lapsia..

    Äänestä

  • onkin kirjoitti:

    niitä pahimpia lapsia..

    Miehet on lapsia lasten joukossa.

    Äänestä

  • Miehet niitä on kirjoitti:

    Miehet on lapsia lasten joukossa.

    Rouvatpas

    Äänestä

Sokeana meen tuolla, vedä hihasta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jo olla kirjoitti:

unohdit siis minut kun olin metrin päässä menossa. Pitkä muisti ja vielä sanoit olevasi rehellinen. pyh....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu