Nyt on pakko tunnustaa

Myin osakehuoneistoni 2001 (silloinkin huippuhinnalla) ja aloin rakentaa taloa.

Ei muuten kaduta pätkääkään. 200.000€ sijoitus on nyt arvoltaan noin 340.000€.
2465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Missäs olet asunut viimeiset viisi vuotta ja millä hinnalla?

Äänestä

-01 myymäsi kämpän arvo on tuplaantunut tähän päivään mennessä eli en nyt rehvastelisi paljoa. Miksi myit? Olisit laittanut halvalla velkarahalla uuden oktn niin myymällä nyt vanhemman kämppäsi tekisit TODELLISEN tilin. Näin se menee. Joku olis maksanu vuokraa sulle 01-06 niin velkakorko olisi kuoleentunut ja lyhentynytkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-rakentaja- kirjoitti:

Myin osakehuoneistoni 2001 (silloinkin huippuhinnalla) ja aloin rakentaa taloa.

Ei muuten kaduta pätkääkään. 200.000€ sijoitus on nyt arvoltaan noin 340.000€.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu