taloon tarvitaan actionia

todellakin tylsää, sinne tarvitaan jotain marika fingerroosin tapaisia julkkikseksi hinnalla millä hyvänsä tyyppejä!!! sitähän jengi haluaa kattoa et sattuu ja tapahtuu kaikkea, ketää kiinnostaa noi nykyisten asukkaiden "olohuone" keskustelut!!
2342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nimen kuullut, mutta miten muka hän voisi tuoda taloon säpinää???

Äänestä

mites mitään tapahtus, kun talosta on
häädetty KAIKKI ne tyypit, jotka jotain toimintaa
sai aikaan, jotka jotenkin eros massasta!!

Kattokaa nyt näitä, tätä te halusitte!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aitolätty kirjoitti:

todellakin tylsää, sinne tarvitaan jotain marika fingerroosin tapaisia julkkikseksi hinnalla millä hyvänsä tyyppejä!!! sitähän jengi haluaa kattoa et sattuu ja tapahtuu kaikkea, ketää kiinnostaa noi nykyisten asukkaiden "olohuone" keskustelut!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu