Hei! En ole käyttänyt koskaan Viagraa tai muita kyseisen alan valmisteita. Olen 20-kymppinen nuorukainen ja petihommissa on lievää ongelmaisuutta kovana pysymisen kanssa. Tämä johtuu ilmeisesti stressistä ja paineista oman tulkintani mukaan. Tarjolla olisi lääkekaapissa 100mg Viagra-nappeja. Voinko huoletta murtaa itselleni sellaisesta vaikkapa puolikkaan siivun ilman lääkärissä käyntiä? Olisi hyvä kokeilla josko parin kerran Viagra-kokeilut palauttaisivat uskon itseen.
viagran käytöstä yleensä
nuorukainen86
52353
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ota n. 25 mg jos otat. Viagra on vahva lääke, joka mm. laajentaa verisuonia. Sen takia siitä saa päänsärkyä. En näe mitään syytä riskeerata Viagralla huvin vuoksi. Pieni määrä todennäköisesti riittää sinulle ja sen jälkeen pärjännet kokonaan ilman.
Mitä niitä murentelemaan, kerralla 100:n viheltimeen ja kohta jytää. Takaan että muijas tykkää muutoksesta. On meinaan aamuun asti kovana ja vielä aamukahvin kanssa voit tarjoilla "kovaksikeitettyä".
Älä ota kerralla liikaa eli älä ota 100 mg:tä. Ota puolikas (maksaahan se kokonainen paljon ja jos vähempi riittää, niin aina parempi). Ei ole hyvä, jos seisoo koko ajan eli aamuun asti. Välillä on levättäväkin. Jos tuntuu, ettei vähempi riitä, lisää vasta sitten annosta mutta kyllä 50 mg riittää. Tai ota illalla ekä puolikas ja aamulla toinen.
itelle sopiva annos, on tullut otettua kokonainen, puolikas, murusia, kokeile tuota 1/4-osaa, vaikuttaa ihan hyvin 1-2 h päästä..
Kokeilla kannattaa puolikkaalla maksimissaan ensin. Ja säästyy rahaakin samalla.
Ei se lääkärissä käyntiä tarvitse! Ei siellä mitään tutkita vaan lyödään resepti käteen vaan