HYVÄ MIRA

Hyvä Mira on ottanut miehet itelleen.
Jenni Kaken morsian parkuu ja uhkailee lähteä,
koska ei saa määräillä ja tukijoukko on pienentynyt.
Mira on hyvin kestänyt ja ei ole kertaakaan sanonut että lähtis pois. Niin pitää ollakin, koska on ottanut 3kk työ-pestin.
Eihän siitä mitään tuu jos kaikki lähtee koska haluaa.
3320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

alkaen, mutta nyt alkaa tuntua siltä, että tämä Miran kannatusjoukko yrittää manipuloida liikaa äänestäjiä. Taitaa olla isokin koneisto takana. Minäpä en ole ohjelmoitavissa. Sorry !!!Pilaatte kivan tytön olon talossa. Lopettakaa heti!

Äänestä
  • tarvita, pari netissä roikkujaa riittää. Jatkakoot vaan, kyllä ihmiset näkevät itse, mikä täti on naisiaan=)

    Äänestä

Totta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BB jennitön kirjoitti:

Hyvä Mira on ottanut miehet itelleen.
Jenni Kaken morsian parkuu ja uhkailee lähteä,
koska ei saa määräillä ja tukijoukko on pienentynyt.
Mira on hyvin kestänyt ja ei ole kertaakaan sanonut että lähtis pois. Niin pitää ollakin, koska on ottanut 3kk työ-pestin.
Eihän siitä mitään tuu jos kaikki lähtee koska haluaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu