Mitä Kaarlo jännitti

...Mariako? Miksi Kaarlo jännitti onhan hän nyt ollut sellasessa suorassa lähetyksessäkin ihan normaalisti.(Big Brother)
Taisi johtuua ihan muusta se jännitys?
51645
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olisko pojilla keskenään jotain diiliä kun vapaus koittaa?
Epäilen olisko Marilla ja Kalella jotain vispilää kun kalea hiukka jänskätti?

Äänestä

Ihan normaalia jännitystähän tuo oli.

Äänestä

Virponut liikaa ja pelkäsi Marin kysyvän siitä!

Äänestä

paha närästys, meinattiin jo perua sen haastattelu kokonaan, olin paikan päällä.

Äänestä
  • paniikkikohtaus. on minun veikkaukseni. siihen liittyy usein närästystä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aamor88 kirjoitti:

...Mariako? Miksi Kaarlo jännitti onhan hän nyt ollut sellasessa suorassa lähetyksessäkin ihan normaalisti.(Big Brother)
Taisi johtuua ihan muusta se jännitys?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu