miksei miran jutusta uutisoida et on käyttäytyny tolleen talossa. viimisin uutinen on kirjotettu kumminkin 00:59 ja siellä lukee lopussa "Ilta sujui rauhallisin merkein", eli ei mitää mainintaakaa miran jutusta.. sais se big brother kertoo uutisioille vihjettä, ei suoraa mikä asia on mut esim minkätyyppisestä on kyse.
miraltahan sitä vastausta ei tulla kuulemaan koskaan, koska homma menee tyyliin: "mikä sun nimes on?" "emmä pysty kertoo sitä tässä"
miraltahan sitä vastausta ei tulla kuulemaan koskaan, koska homma menee tyyliin: "mikä sun nimes on?" "emmä pysty kertoo sitä tässä"
Vastaukset 4
Vanhimmat
muiden kun sinun mielstäsi - pissis.
oon mirkku fani kans, et ei silleen mitää vastaa..
Hei tiiättekö! Ettekö jo ymmärrä, että se muija on itteensä täynnä oleva huomionkipeä aikuinenkakara... Jos jokin asia ei miellytä, niin heti on naama norsunv*****a. Toivottavasti nopeasti muut ymmärtävät laittaa sen häätöäänestykseen, niin ei tarvis kuunnella sen juttuja. Pelkkä ajatuskin siitä, että se voittais puistattaa.
Ihanaa, että joku muukin on huomannut saman. Mira ulos!