Unihiekka-valmiste

saanut apua Unihiekka-nimisestä luontaistuotteesta?
2520
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voi olla että auttaa, jos ei ole käyttänyt vahvempia resepti unilääkkeitä. Kokeilin kerran ja ihan sama vaikka olisin juonut kamomilla teetä ja tee on halvempi ratkaisu. Tietenkin voi auttaa jos ajattelee iltaisin kun ottaa unihiekkaa että nyt tulee uni.

Äänestä
  • Ei todellakaan auta meikäläistä yhtään.käytän lääkärin määräämää tenox 20 mg:tä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko joku kirjoitti:

saanut apua Unihiekka-nimisestä luontaistuotteesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu