q3 aiheuttaa raivon, vihan tunteita

arvo on sulanut kuin jäätelö helteessä. asuntoloukkupäivällinen on katettu, mahdotonta vaihtaa suurempaan, uudempaan
2290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Huomattavasti helpompi joka tapauksessa kuin ostaa se ensimmäinen oma.
Toisen omaa on aina helppo maksaa...
Niinkus itsekin tiedät.

Äänestä

Vai ookko tosissas? Voisko se mennä niin. Vihdoinkin. Jos nyt mut petät, niin ... Ei, emmä kyllä sittenkään uskalla luottaa tohon. Tää on nähty ennenkin. Paree vaan odottaa pahinta. Tähän on jo jotenkin niin turtunu. Enää ei oo millään mitään välii. Hii, haa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


omistusasujissa kirjoitti:

arvo on sulanut kuin jäätelö helteessä. asuntoloukkupäivällinen on katettu, mahdotonta vaihtaa suurempaan, uudempaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu