Taas Kaki jaastaa paskaa

Näytä Kakille vaikka harmaavarpunen niin se saa siitäkin jonkun mielteen että sitä vois naida kun pistää pieneen pussiin. On ruvennut ällöttämään Kakin jatkuva katkeamaton puhe virpomisesta, pimpin pesusta ja ihan mitä vaan alaan liittyy. Pakkomielle on sillä jo sairaan luokkaa.
2354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

"Näytä Kakille vaikka harmaavarpunen niin se saa siitäkin jonkun mielteen että sitä vois naida kun pistää pieneen pussiin."
:D

Äänestä

koko tään päivän niin tajuut et miks se on täys mulkku.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pimppihullu on Kaki kirjoitti:

Näytä Kakille vaikka harmaavarpunen niin se saa siitäkin jonkun mielteen että sitä vois naida kun pistää pieneen pussiin. On ruvennut ällöttämään Kakin jatkuva katkeamaton puhe virpomisesta, pimpin pesusta ja ihan mitä vaan alaan liittyy. Pakkomielle on sillä jo sairaan luokkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu