Et sinä olet sitten niin syötävän suloinen, sinä vaaleatukkainen poika, kyllä jo mies, jostain sieltä Kuusankoskelta päin. Vaiko Voikkaalta? Noin 170 senttiä pitkä ei hoikka eikä lihava, ehkä vähän tanakka. Olet varmaan jossain liikkuvassa ammatissa koska olen nähnyt sinut eri puolella maakuntaam, jopa sattumalta eri puolella valtakuntaa. Rekkakuski,soittaja,edustaja tai joku muu.
Vaaleatukkainen poika
Rakkautta ensi silmäyksellä
61629
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mikäs ton viestis tarkoitus oli?
Sekö, että juuri tää ihku vaaleetukkanen vastais siihen - ihan sattumalta... osuis just oikee henkilö lukemaan ton viestin, vaika onkin niin liikkuvaa sorttia, niin sen verran pysähtyis koneen ääreen, ja huomais sun viestin...ja vielä tajuais, että on just SE OIKEE????
Totta hemmetissä mä haluan, että se iiihaana vaaleatukkainen poika sattuisi lukemaan tämän tai joku hänen kavereistaan. Haluaisin tietenkin tavata hänet ja jos hän on vapaa ja kiinnostunut, vaikkapa seurustelemaan hänen kanssaan tai viettänään jonkun "salaisen" hetken, miksei avoimenkin hetken tuon sulokaisen kanssa. Tämä nyt on yksi tavoista etsiä hänet käsiin.
minkälaisella autolla ajelee tuo vaalea poika?
Olen niin huono tunnistamaan merkkejä, ainakaan kaukaa. En tiedä onko omia vai lainattuja, mut ainaskin sellasella pikkusella punasella biilillä on huristellut ja kerran näin vaaleahkolla melko isolla caaralla. Ehkä kerran,ellen erehtynyt Merusllakin. Oliko sitten toisten kuskina vai omia,enpä tiedä
tuntemuksesi on, jos Merusllakin ajelee? Se kundi on varmasti persveivari, unohda se!!
Hubbis!! Se on kaikkien naisten mieleen, runollinen ja osaa tehdä pizzaa!!