Älkää sitten alkako valittaa että olet waretellut sen pelin tai jotain sen suuntaista ( ei mitäää surku linkkeja jossa lukee esim. et vain osaa tai älä wareta !!! ), sillähän No CD crackit eivät ole laittomia suomessa jos omistaa aidon median. Ja minä ostin lähi aikoina CoD 2 ( call of duty 2 ) -pelin ja nyt haluaisin siihen sellasen crackin että ei tarvi laittaa cd :tä sisää. :) Ja jos tiiätte että minkä tilalle mä laitan sen crackin niin olisin ilone ( tietääkseni jonkun .exe tiedoston tilalle, mutta en oo löytäny vielä, onkohan se siinä setup kansiossa kun avaa sieltä my computerista sen levyn sisällön kansioon ) jos tiedätte niin kertokaa ihmeessä :)
Mistä luotettavia NoCD crackeja?
Älävalita-.-
9605
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
muutama mesta joka sitä tarjoaa.
...saavasi jotain oikeita ohjeita, kun ensimmäisenä alat aukomaan päätäsi.
-T
mutta varovainen pitää olla, kaikenmoista saattaa tulla kylkiäisenä. Miettinä että jospa ettisi noita no-cd kräkkejä linuxilla, kopsais kräkin muistitikulle ja menis sitten winukan puolelle ja kopsais siten tikulta peliin.
http://www.gamecopyworld.com/
Itse käytän Cracksearcher -ohjelmaa. Se etsii moniin muihinkin ohjelmiin/peleihin NoCd crackit, key koodit ja lisenssiavaimet.
... kun etsin äsken googlella niin sieltä vain troijalaista pukkasi :|
... ja mulla on levy koneessa. en voi laittaa suoraan sitä crack juttuu sinne levyyn koska kone ei anna. eli jos lainan my computerista open --> tulee levyn datat kansioon koottuna --> sitten etsin sen alkuperäisen .exe tiedoston ja poistan sen ja korvaan sen crackilla? mutta eihän se nyt niin pitäis tehä. kertokaa silleen selkeästi :)kiitos
Kertokaa miten teen eteenpäin. eli mulla on levy koneessa ( en pelaa ) ja crackii ladattu koneeseen. eli miten saan sen crackin laitettuu käyttöö että ei tarvis levyä?
ja kopioi se crackki sen kiintarille asennetun pelin exe tiedoston päälle, noin se yleensä menee.