zeziman omistaja on kuollut!

zeziman alkuperäinen omistaja brittiläinen Jack Wanderbets on kuollut jo ajat sitten.
6793
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mistä vi..sta oot sen Jack Wanderbetsin keksiny? Ei voi muuta sanoo ku LOL ja sää oot kyl aika noobi.

Äänestä
  • nii sitte jakki makupalalla oli 500 levelinen ukko mut joku söi jakki makupalan! sitte se ukko heitti lusikan kehää! tää on tosi ikävä stoori!!!

    Äänestä

  • <(^^,)> kirjoitti:

    nii sitte jakki makupalalla oli 500 levelinen ukko mut joku söi jakki makupalan! sitte se ukko heitti lusikan kehää! tää on tosi ikävä stoori!!!

    lol

    Äänestä

  • <(^^,)> kirjoitti:

    nii sitte jakki makupalalla oli 500 levelinen ukko mut joku söi jakki makupalan! sitte se ukko heitti lusikan kehää! tää on tosi ikävä stoori!!!

    Nyyyh, niin ikävä stoori oikeesti! :C
    *Tippa silmässä*, lmao..

    Äänestä

JOS ZEZZIMA ON MUN PIKKUVELJEN UKKO!!!!!!
JA MUN PIKKUVELI ELÄÄ











































































































































































(VITSI MIKÄ VITSI , EHKÄ EI TIIÄ)

Äänestä

nakit se kuollu o. Eikä sen nimi mikää jack wanderbets o vaa peter zezima. Iha sama ku mä väittäsin et ofp o delannu ja sen nimi on matti meikäläinen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


southpark590 kirjoitti:

zeziman alkuperäinen omistaja brittiläinen Jack Wanderbets on kuollut jo ajat sitten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu