rikkomista taas tänäkin iltapäivänä tuossa kadulla - OLIKO SE NYT NIIN AIHEELLISTA TULLA SINNE TAAS HUUTELEMAAN! OLIKOHAN IHAN ITSE KIINTEISTÖFIRMAN IHMISIÄ? Vieläkö väitätte, ettei häiritä? Kiva tuottaa kaikenlaisia "ääniharhoja". Samoin kuin tässä viikon ajan tuosta rappukäytävästä! Kiire on saada pois - vaan miksei käytetä oikeita keinoja!
Ihan kuin olisi
ollut kotirauhan
4445
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
taas viikonloppulomilla?
laupias samarialainen vaan hiljaa! Vitsi että sulla on noin leiskaukset "Yksi hesperialainen" - onks siellä hesperiassa ees mitään psyk.os. enää. Täh? Vai ootko ite ollut siellä ja tiiät mitä hesperialaisten sielunelämään kuuluu! Vai tarkoititko sitä huutelijaa - no, siihen voisin kyllä ehkä minäkin yhtyä että ko. tyyppisiin laitoksiin kuuluisi ainakin käväisemään!
joka taas kuulee näköjään ääniä.
t.Helmut Recknackel
ex-mäkihyppääjä,ylilääkäri
mulkku vaan lisää - ei sulle tästäkään asiasta tämän enempää kerrota. Vinks, vinks, onks sulla huomenna jo aika varattuna?