tampereen paikkoi

toygh girl

Mahtaako joku tietää hyvää kickboxing paikka Tampereel?

7

930

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • plurkku

      Tampereella toimii sekä Chitalada Anttilan vieressä ja Tampereen thaiboxingklubi (tai taitaapi nykyään olla nimeltään Snikt) Atleticolla. Molemmat keskittyvät kylläkin enemmänkin thainyrkkeilyyn kuin kickboxingiin. Hyviä paikkoja molemmat, Snikt hiukka kalliimpi kuin Chitalada (kannattaa tosin tarkistaa). Sniktin sali on isompi ja siistimpi kuin Chitaladalla ja niillä lisäksi erillinen naistenryhmä jos ei halua äijien kanssa treenata.

      • Plurku

        Kato ne sivut ensin ja vaika käy saleilla niin huomaat eron. Toisessa opetellaan tosissaan, mut siisteys on mitä on.


      • toope
        Plurku kirjoitti:

        Kato ne sivut ensin ja vaika käy saleilla niin huomaat eron. Toisessa opetellaan tosissaan, mut siisteys on mitä on.

        En nyt kyllä ole samaa mieltä kanssasi, toki tutustua aina voi, mut mikä sit on tärkeää, taso vai tilat.


    • tutustua

      Seurojen nettisivuihin. Niistä näkee hyvin, mitä seuroissa tapahtuu.

      • siisteille!

        Chitaladalle muuten jokin aika sitten palkattu oma siivooja,joka huolehtii nykyään päivittäin pelkästään salin siivoamisesta. Joten sekin taso varmasti on parantunut, jos joku on ehtinyt treenaamiseltaan pölyhiukkasia laskemaan..


      • LÄSÄ
        siisteille! kirjoitti:

        Chitaladalle muuten jokin aika sitten palkattu oma siivooja,joka huolehtii nykyään päivittäin pelkästään salin siivoamisesta. Joten sekin taso varmasti on parantunut, jos joku on ehtinyt treenaamiseltaan pölyhiukkasia laskemaan..

        Suosittelen ehdottomasti Chitaladaa. Jos todella katselette pölyjä, niin suosittelen sauvakävelyä, tai sniktiä jossa voitte hengata ja juoda vettä yms.


    • Tyyy1245365

      Chitalada. Www.chitalada.com

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2514
    2. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      77
      2296
    3. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      58
      2296
    4. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      18
      1993
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Naisille
      Ikävä
      84
      1749
    6. En tiedä ymmärrätkö

      Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk
      Ikävä
      7
      1479
    7. Kun ei numeroa

      niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍
      Ikävä
      30
      1368
    8. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      14
      1244
    9. Kenenkä halli se on tulessa nelostiellä

      11 yksikköä paikalla
      Pyhäjärvi
      4
      1093
    10. Se on siinä

      Jami kun vielä loppuu niin Lappajärvellä ei oo yhtään mitään toimintaa.Purkamista piisaa kymmenen vuoden ajalle.Maakunna
      Lappajärvi
      32
      937
    Aihe