tampereen paikkoi

toygh girl

Mahtaako joku tietää hyvää kickboxing paikka Tampereel?

7

911

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • plurkku

      Tampereella toimii sekä Chitalada Anttilan vieressä ja Tampereen thaiboxingklubi (tai taitaapi nykyään olla nimeltään Snikt) Atleticolla. Molemmat keskittyvät kylläkin enemmänkin thainyrkkeilyyn kuin kickboxingiin. Hyviä paikkoja molemmat, Snikt hiukka kalliimpi kuin Chitalada (kannattaa tosin tarkistaa). Sniktin sali on isompi ja siistimpi kuin Chitaladalla ja niillä lisäksi erillinen naistenryhmä jos ei halua äijien kanssa treenata.

      • Plurku

        Kato ne sivut ensin ja vaika käy saleilla niin huomaat eron. Toisessa opetellaan tosissaan, mut siisteys on mitä on.


      • toope
        Plurku kirjoitti:

        Kato ne sivut ensin ja vaika käy saleilla niin huomaat eron. Toisessa opetellaan tosissaan, mut siisteys on mitä on.

        En nyt kyllä ole samaa mieltä kanssasi, toki tutustua aina voi, mut mikä sit on tärkeää, taso vai tilat.


    • tutustua

      Seurojen nettisivuihin. Niistä näkee hyvin, mitä seuroissa tapahtuu.

      • siisteille!

        Chitaladalle muuten jokin aika sitten palkattu oma siivooja,joka huolehtii nykyään päivittäin pelkästään salin siivoamisesta. Joten sekin taso varmasti on parantunut, jos joku on ehtinyt treenaamiseltaan pölyhiukkasia laskemaan..


      • LÄSÄ
        siisteille! kirjoitti:

        Chitaladalle muuten jokin aika sitten palkattu oma siivooja,joka huolehtii nykyään päivittäin pelkästään salin siivoamisesta. Joten sekin taso varmasti on parantunut, jos joku on ehtinyt treenaamiseltaan pölyhiukkasia laskemaan..

        Suosittelen ehdottomasti Chitaladaa. Jos todella katselette pölyjä, niin suosittelen sauvakävelyä, tai sniktiä jossa voitte hengata ja juoda vettä yms.


    • Tyyy1245365

      Chitalada. Www.chitalada.com

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      88
      1785
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      276
      1667
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      288
      1434
    4. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      175
      1349
    5. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      50
      938
    6. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      57
      935
    7. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      69
      914
    8. 66
      904
    9. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      40
      881
    10. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      48
      858
    Aihe