Tässä tuote, jonka itse sain lahjaksi anopiltani ja joka todellakin on poistanut kaikki "häiritsevät" asiat kodistamme mm. kalkkisaostumat kylppäristä, teipin jäämistöt seinästä, maalitahrat ym. SUOSITTELEN!
Kolmitehoinen All Tip Top puhdistusaine pureutuu tehokkaasti yleisimpiin kodin likatahroihin. Puhdistaa, kiilloittaa ja suojaa lähes mitä vain.
Tuotteen toimivuus on taattua veneissä, matkailuvaunuissa, autoissa, moottori-pyörissä... Siis ihan missä vain.
Lisäksi tuotteen uskomattoman tehon saat selville monissa muissa pinnoissa ulkona tai sisällä. Lue käyttöohjeet huolellisesti.
Tuotteen teho ei perustu syövyttäviin aineisiin kuten fosfaatit tai erilaiset hapot. Tuotteessa on ainoastaan ekologisia luonnon ainesosia eli tuote on myrkytön ihmisille ja ympäristölle.
Tuote sisältää: Kiillotussavea, saippuaa, glyseriiniä, sitruunaöljyä, hajusteita, natriumia ja kasvirasvoja.
Tällä lähtee kaikki...
santtu
3
4608
Vastaukset
- ainetta
kuin Universal Stone, erona että Tip Toppia saa vain esittelyistä.
Itselläni on kumpaakin ja olen suositellut käyttöä. Hyvän lahjan sait anopiltasi.- ihmeainetta saa ostettua?
Siis, mistä löydän tuota ainetta? Kalkkisaostumien kanssa koetan taistella..
- ostin
ihmeainetta saa ostettua? kirjoitti:
Siis, mistä löydän tuota ainetta? Kalkkisaostumien kanssa koetan taistella..
luontaistuotekaupasta, voi olla suuremmissa tavarataloissakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k502234Aavistatko että moni tietää
Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut82922Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.11904Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖24889- 68863
Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt51831Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me118819Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu9753Täällä istun ja mietin
Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu49749vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos22733