Moikka!
Misthän pääkaupunkiseudulta tai internetistä löytäisin itselleni tilanjakajan / helmiverhot jakamaan ruokailun ja olohuoneen? Hakusessa olisi esim. hopeanvärisistä pienistä helmistä tehdyt verhot, jotka mielellään ulottuisi alemmaksi kun lattian ja katon puoliväliin. Myös muunlaiset verho / tilanjakaja vinkit kelpaavat :) (Myös ulkomaiset verkkokauppa vinkit käy, jos joku tietää hyviä :)
Tilanjakaja / Helmiverho
5
16135
Vastaukset
- The Rat
Kirjahylly (lundian) on kätevä tilanjakaja. Tulee mukavasti säilytystilaa, näkyy läpi jos ei halua pistää taustalevyä, vaalea puu sopii hyvin minun silmääni ja jos tuon pulttaa seinään kiinni (vaikka molemmista päistä), niin mitään tylsiä taustatukia ei tarvita.
Ongelmaksi muodostuu lähinnä hinta. Itse sain onneksi suurimman osan hyllyköstäni "perintönä", mutta silti rahaa paloi pariin aisaan ja muutamaan hyllyyn varmaan 400 euora... :) - Käsintehty
Ei kun sinooperiin tai vastaavaan ostamaa helpiä ja siimaa, niin saat juuri sellaiset, mistä haaveilet. Jos sinooperin helmet tuntuvat kalliilta, niin kirpparilta löytyy ihan 50 sentillä ihania helmiä... Sisustusiloa!
- Toukolanpoika
Käy Kampin soul home shopissa. Ainakin mustat lankaverhot löytyy ja Koziolin tilanjakajia. www.soulhomeshop.fi
- avuton
Kiitos vastauksista :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856294
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42849