Nähdäänkö

baarissa tänään?
7900
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Vedetään perseet olalle!

Äänestä
  • Ei tästä elämästä tuu mitään niin sais vähän muuta ajateltavaa kun oot sotkenu pääni niin pahasti.

    Äänestä

väsynyt ja vähän aloitellut............

Äänestä
  • tähän liittyy..?

    Äänestä

  • toi väsymys kirjoitti:

    tähän liittyy..?

    niin paljon rentouttavaa ;)

    Äänestä

  • -upcider- kirjoitti:

    niin paljon rentouttavaa ;)

    ku maistaa niin on jo ihan....

    Äänestä

  • ................. kirjoitti:

    ku maistaa niin on jo ihan....

    Mutta nyt saunaan ja ihan veden kera.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikävöivä nainen kirjoitti:

baarissa tänään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu