Kaikki, jotka haluavat Sarin ulos talosta, ovat varmaankin jotakin ylipainoisia naisia ja todella kateellisia Sarin kauneudelle. Hän on luonteeltaakin todella ok ja mukava. Toisin kuin esimerkiksi moni muu siellä talossa. Näkihän sen eilen äänestyksessä, että kaunein äänestetään aina ulos kateellisten takia!!!
Sarille ollaan
kateellisia
251965
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
mitä kirjoitat...itse naisena voin sanoa, että Sari ei todellakaan ole mikään kaunis ja luonnettakaan en menisi kehumaan. Talossa ei todellakaan ole yhtään kaunista naista.
...sanoa ;-))))) Sano ennemmin, että: "Itse kateellisena naisena voin sanoa, että....."
sarille kateellinen. Ottaa vaan päähän kun kaikki kateelliset naiset haluavat sen ulos. Mun puolesta ssisi voittaa
paremman näköisen, mikäi hän osaisi meikata ja pukeutua paremmin. Nyt vaatteet ovat suoraan UFF.n keräyksestä ja meikki ei sovi hänelle. Itse kampaajana näen saman tien, kenelä on makua ja kenellä ei.
sarin tyyli on suoraan 90-luvun aikuisviihde-elokuvasta, todella pahasti epäonnistunut pam anderson klooni! miksi kukaan olisi kateellinen noin mauttomalle? ihan tosissaan, ne rusehtavat huultenrajaukset ja kulmakarvat, ja ne napapaidat.....halvannäköinen pissis..sarilla on tosi upea kroppa, mutta se tyyli pilaa kaiken, samoin kun se meikki pilaa naaman. ja se lettikin on järkyttävä kellertävä hamppukasa..tosi luonnollista joo!
ei mitää totta tuossa jutussa. "Et ole kateellinen"....? Just joo
Jenna Jameson klooni ja sehän ei todellakaan ole huono asia. Ota siitä mallia! Jos haluat , että miehesi on sinuun tyytyväinen. Silloin hän ei jätä sinua nuoremman takia kun pukkaa 40 kriisi.
Toivottavasti joskus tulemme näkemään, miltä Sari näyttää neljäkymppisenä. Tuolla tupakoinnilla ja biletyksellä voisin mennä veikkaamaan, että aikas elähtänyt Jenna Jameson on 40 täytettyyään ;-)
Pistäkääpä pöllöt niitä omiakuva tänne arvosteltaviksi!
Odotellaan jo malttamattomina!
Kommentti Sarista oli kyllä pelkästään positiivinen
Tämä on kyllä ajanhaaskausta vastata tähän. Sari muistuttaa tiinettä rupisammakkoa, sori vaan.
Saattaisi valaista sinunkin maailmaasi. Tuo on juuri sitä kateutta, mitä tarkoitin.
negatiivisella tavalla, niin ei kai sitä muulla voi selittää kun kateudella?
vaikka Miran puheisiin. On Sari huomattavan paljon positiivisempi ja toimii osana ryhmää paremmin. Muillakin on silloin mukavaa, kun ei ole koko aikaa valittamassa.
näin miehenä voin sanoa, että Sarihan on monenkin poikamiehen unelma. Ulkonäöstään huolehtiva, sympaattinen, kiltti , miehen silmään kaunis, osaa tehdä ruokaa, siivota, tiskata , eikä myöskään ole mikään turha nipottaja. Sarilla on monia hyviä piirteitä mitä nyky naisista puuttuu. Otattakaa siis Sarista mallia , sekin kateelliset panettelijat.
se näistä Saria haukkuvista kommenteista paistaa läpi.
"Sarilla on monia hyviä piirteitä mitä nyky naisista puuttuu."
Relikti 90-luvulta?
kyllähän talossa on kauniita naisia! vieläpä persoonallisempia ja ilmeekkäämpiä kuin tavis missit.
Sarppa osaa myös hinkata kaikkien miesten sylissä ja onpahan onnistunut panemaan oikein julkkismiehiäkin. Sarille ei yksi mies riitä, on sen verran huomionkipeä baarilintunen. Ja sepä sopiikin hyvin suomalaismiehen huonolle itsetunnolle. Nyrkki alkaa laulamaan, kun oma emäntä tarjoaa perää jokaiselle.
on pannut?
Sitä samaista viime vuoden bb-Timoa, jonka kanssa Sorellakin nyt on sutkuttanut :D
sen on tehnyt? ne siis tunsi toisensa ennen ohjelmaa?
Sarihan itse kertoi talossa, että oli juuri ennen taloon tuloa kuksinut jonkun julkun kanssa. Ja sitten joku seiska-lehti tai vastaava, oli saanut selville että se oli Timo :-)
Munan puute on kamala asia!
Sari saisi musta ainakin voittaa... Musta se on kilpailijoista jotenkin järkevin ja hänellä on mukavin luonne... Pirittaa en äänestänyt ulos ulkonäön takia, vaan ihan luonteen takia! Vaikka oli hänelläkin hyviä puolia, mutta olisi voinut jättää mm. sen Hannen kans käydyn keskustelun keskustelematta, minkä takia sai niitä nimeämispisteitäkin.