Ja Kari aloitti taas

pääsi sängystään ylös puhumaan niitä iänikuisia alapää juttujaan ja virpomisiaan. Siinä sitä meneekin sitten tämäpäivä.
51099
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Karin suosio perustuu? Voiko oikeesti tollasilla alapään jutuilla ja munan kaivelulla voittaa viiskyttonnia? Aluss sieltä tuli kai jotain muutakin vitsintynkää, mutta nykyään kyllä jutut(lue kädet) keskittyy Sarin takapuoleen tai omiin housuihin. Ei jaksa viihdyttää, no onneks se on vaan kaukosäätimen napin päässä.

Äänestä
  • Aivan selvästi sua kiinnostaa nuo puheet, ethän niitä muuten viitsisi katsoa. Turha sitä on täällä selitellä. Ei kukkan katso viikkotolkulla asioita vapaaehtoisesti jollei niistä ole kiinnostunut. Selitykset on selityksiä.

    Äänestä

  • juntti, joka kaivaa muniaan ja puhuu tumputusjuttuja. kaikki muut juntit osaa samaistua siihen käyttäytymiseen ja haluaa pitää karin talossa. ei ole enää pitkään aikaan tullut mitään hyvää läppää sen suusta. ulos vaan

    Äänestä

  • kiinnostavan kirjoitti:

    Aivan selvästi sua kiinnostaa nuo puheet, ethän niitä muuten viitsisi katsoa. Turha sitä on täällä selitellä. Ei kukkan katso viikkotolkulla asioita vapaaehtoisesti jollei niistä ole kiinnostunut. Selitykset on selityksiä.

    Kaki on tilauksesta tehty Pelle. Tuote jota nyt markkinoidaan kansalle. Kuinkahan paljon hänen kaverinasa saavat voittopotista, jos näin ikävästi päääsisi käymään, että voitto tulisi. En usko että Kakista voi tulla koskaan mitään kansan suosikkia talon ulkopuolella, ainakaan tuollaisten juttujen ansioista.

    Äänestä

  • perussunomalainen kirjoitti:

    juntti, joka kaivaa muniaan ja puhuu tumputusjuttuja. kaikki muut juntit osaa samaistua siihen käyttäytymiseen ja haluaa pitää karin talossa. ei ole enää pitkään aikaan tullut mitään hyvää läppää sen suusta. ulos vaan

    ei ole mitään perussuomalaista. Harva tuollaisia juttuja kertoo. Ainoastaan sellaiset ihmiset jotka haluavat saada huomiota, kun muuten sitä eivät saisi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jo ennen kuin kirjoitti:

pääsi sängystään ylös puhumaan niitä iänikuisia alapää juttujaan ja virpomisiaan. Siinä sitä meneekin sitten tämäpäivä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu