Gears of War - GameStop After Hours/Dark Preview.
katsokaa!.
7337
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
näkönen... mutta toi pelimekaniikka hieman epäilyttää, on aika tylsän näköstä ku suurimman osan ajasta ollan vaan jonku takana piilossa ja räiskitään sieltä.. no itse olenki enemmän halomiehiä ja tykkään hyppiä ja räiskiä niin ettei eteensä näe, mutta kyllä toi silti epäilyttää. tollasta jenkkien sikariarmeija murinaa ääninäyttelyki ja viholliset "murisee" saksaksi..
No nytpä tiedetään miksi tuota ei saksassa julkaista.
Ton pelin loppariki on varmaan joku hitlerklooni jolla on huono asenne tiettyjä ihmisryhmiä vastaan.. tässä tapauksessa kaikkia ihmisiä
eikö näitä saksalaisräiskintöjä ole ollu jo tarpeeksi?
siistihän toi on muutenkin kun vain näöltään.
Edelleenkin mietityttää että kaikki vain lähinnä sahataan kuoliaaksi.
Etenkin moninpelissä kun ihmiset tietää.
Ja toisekseen katoin pelin achievementit ja moninpelissä jotkut niistä on sairaita tai liian pitkiä.
en netissä pelaa,vaan yksin peli merkkaa ja hyvä sellainen tietty ja tämä vakuuttaa.
...enitenhän mie pelaan yksin, en oikeastaan edes pelaa netissä.
Halo 2 on ollut ainoa hyvä netissä.
Ja kun Gears Of Warissa on nettipeli niin ainakin kokeilen sitä.
Mutta siis pointtini on se että joistain peleistä jää moninpeli achievementit hankkimatta älyttömyyden takia ja se häiritsee kun osa jää saamatta.
http://www.dnainternet.fi/id/pelit/konsolit/uutiset/1161747130946469.html
Eikä millään osa alueella.