KAKKA-KÄSI KAKI

Minua etoo tuo Kakin munienkaivelu ja ainainen virpominen. Peseekö hän edes käsiään, kun koskettelee yhteisiä ruokia. Tyttöjä hän ainakin lääppii pesemättömillä käsillään. BB voisi antaa hänelle pullon käsihuuhdetta.
2836
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaarlo oli samanlainen munien räplääjä. Mitä Kale edelta sitä Kaki perässä -> myös lentää ULOS.

Äänestä
  • Taas sinä itse vastaat itsellesi. No eipähän tule riitaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


YRJÖ KYLÄÄN kirjoitti:

Minua etoo tuo Kakin munienkaivelu ja ainainen virpominen. Peseekö hän edes käsiään, kun koskettelee yhteisiä ruokia. Tyttöjä hän ainakin lääppii pesemättömillä käsillään. BB voisi antaa hänelle pullon käsihuuhdetta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu